MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Bolesna lekcja juniorów

Udostępnij:

PGE GKS U-19 przegrał drugi mecz w Lidze Makroregionalnej U-19. Bełchatowianie ulegli wysoko w niedzielnym pojedynku z Widzewem Łódź.

W pierwszym spotkaniu z łódzką drużyną podopieczni Adama Konstańczuka wygrali 1:0 (relacja TUTAJ). W tym sezonie dodatkowo giekaesiacy byli dwukrotnie lepsi w pojedynkach z Widzewem w ramach Ligi Wojewódzkiej A1.

W niedzielę jednak nie mieli wiele do powiedzenia. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 6. minucie, by przed przerwą jeszcze dwa razy pokonać Jakuba Wróblewskiego. Po zmianie stron łodzianie udokumentowali swą lepszą dyspozycję dnia jeszcze dwoma bramkami.

Była to druga porażka PGE GKS U-19, który w pięciu rozegranych spotkaniach zdobył 7 punktów (2 zwycięstwa, remis). Pozwala to bełchatowianom zajmować szóste miejsce, przed Naki Olsztyn i Olimpią Zambrów. W niedzielę 9 maja (godz. 13:00) GKS zagra z sąsiadem w tabeli, ŁKS Łomża.

Widzew Łódź – PGE GKS U-19 Bełchatów 5:0 (3:0)

PGE GKS U-19: Wróblewski (81. Wolankiewicz) – Kłótkowski, Ochocki, Wenus, Konstańczuk, Kaflowski, Pawlak, Tomski (76. Stolarczyk), Ossowski, Kuśmierek (61. Sztark), Jaszczak

Trener: Adam Konstańczuk

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0