MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

#Raport: 25-26 marca

Udostępnij:

Dwucyfrowa wygrana juniorów młodszych, inauguracyjne zwycięstwo trampkarzy, „Progress Cup” z udziałem orlików, podwójna gra kontrolna żaków – czyli co działo się w meczach drużyn Akademii GKS w ostatni weekend marca. Zapraszamy na podsumowanie!

Najstarsza juniorska grupa rocznikowa, czyli U-19 odniosła trzecie zwycięstwo w wiosennej edycji Ligi Makroregionalnej, o czym szerzej możecie przeczytać TUTAJ. Ich młodsi koledzy z rocznika 2007 zdeklasowali rówieśników z Łasku, wygrywając w sobotnie przedpołudnie… 11:0! Więcej o tym spotkaniu TUTAJ. Wolny weekend miał zespół U-15, ponieważ ich rywal – UKS Galewice wycofał się z rozgrywek II LW C1. Podopieczni trenerów Jacka Kałużnego i Jakuba Bednarka od wygranej z GUKS I Gorzkowice rozpoczęli wiosenne zmagania w Okręgowej Lidze Trampkarzy C2, natomiast zacięty bój w 1. kolejce Ligi Okręgowej Młodzików D2 stoczyli zawodnicy z rocznika 2011. Niestety ulegli Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej 2:3. W dwudniowym turnieju „Progress Cup”, rozgrywanym w Kleszczowie wzięła udział drużyna U-10, która rywalizowała m. in. z Pogonią Szczecin, Polonią Środa Wlkp., Talentem Warszawa i Parasolem Wrocław. Intensywny weekend mają za sobą również najmłodsi adepci piłki nożnej, czyli drużyny U-8, U-7 i U-6. Wszystkie rozegrały mecze towarzyskie. Więcej szczegółów poniżej.

▪️ Liga Makroregionalna U-19 (gr. 1) / 4. kolejka

PGE GKS U-19 – ŁKS 1926 Łomża 9:2 (6:1)
Bramki: Bartosz Wiśniewski 4 (as. Jonasz Wiewiórowski) i 26 (as. Piotr Więcławik), Adam Łaski 14 (as. Aleksander Polujanski) i 36 (as. Piotr Więcławik), Filip Kwiecień 17 (as. Bartosz Wiśniewski) i 30 (as. Bartosz Wiśniewski), Piotr Więcławik 54, Aleksy Jóźwik 79 (as. Piotr Więcławik), Maciej Bartkiewicz 88 (as. Jakub Grałka).

Skład GKS: Kacper Foltyn (63. Jarosław Nowak) – Jonasz Wiewiórowski (46. Dima Hrynkiv), Dima Lutsenko, Maciej Bartkiewicz, Aleksander Polujanski – Filip Kwiecień (46. Aleksy Jóźwik), Dawid Kmiecik (46. Dominik Retkiewicz), Hubert Tomaszewski (46. Jakub Grałka), Piotr Więcławik – Bartosz Wiśniewski, Adam Łaski.

Trenerzy: Dawid Ciupiński, Adam Konstańczuk, Zygmunt Łuszcz

▪ II Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 (RW) / 2. kolejka

PGE GKS U-16 – UKMKS Korab Łask 11:0 (4:0)
Bramki: Kornel Pawłowski 68, 72 i 75 (as. Krzysztof Pazera x2, Maciej Osuch), Paweł Follmann 13 i 37 (as. Effe Batuar), Effe Batuar 60 i 63 (as. Maciej Osuch), Kajetan Strupczewski 22, Marcin Kluska 39 (as. Effe Batuar), Dawid Pawęta 66 (as. Maciej Osuch), Maciej Osuch 88

Skład GKS: Kacper Morze (45. Jakub Kowalczyk) – Bartek Osuch (65. Dawid Pawęta), Marcin Kluska (45. Bogdan Gurin), Bartek Długosz, Damian Wróblewski – Kaspian Jasiczek (65. Krzysztof Pazera), Effe Batuar, Hubert Bujakowski (65. Julian Irzykowski), Kajetan Strupczewski (65. Kornel Pawłowski) – Paweł Follmann (65. Maciej Osuch), Bartek Kwaśnik.

Trenerzy: Arkadiusz Tomczyk i Adam Paluszek

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C2, gr. 3 (RW) / 1. kolejka

PGE GKS U-14 – GUKS I Gorzkowice 5:2 (3:0)
Bramki: Piotr Domagała 3 (as. Oskar Krakowski), 39 (k) i 40 (as. Antoni Żerek), Oskar Krakowski 45 (as. Igor Majchrzak), Adrian Szczepanik 80 (as. Oskar Krakowski)

Skład GKS: Szymon Piotrowski – Paweł Zybura, Piotr Kuliberda, Oskar Ciachorowski – Kacper Woszczyk, Kacper Kulik, Oskar Krakowski, Igor Wojtala, Maciej Martyniak – Piotr Domagała, Adrian Szczepanik.
Rezerwowi: Igor Świątek, Antoni Żerek, Patryk Kurowski, Filip Cyran, Igor Majchrzak, Jakub Szulc, Igor Krakowski, Bartosz Terkalski. 

Trenerzy: Jacek Kałużny i Jakub Bednarek

▪ Liga Okręgowa Młodzików D2, gr. 5 (RW) / 1. kolejka

RAP Radomsko  PGE GKS U-12 3:2
Bramki: Konrad Sałaciński (as. Błażej Szczęsny), gol samobójczy

Kadra GKS: Marcel Paprocki – Wiktor Wędzonka, Bruno Janowski, Marcel Nowak, Dawid Gaworski, Iwo Szymczyk, Błażej Szczęsny, Klaudiusz Bartoszewski, Jakub Krawczyk, Konrad Sałaciński, Dawid Urbaniak, Karol Uchroński, Tymon Olejnik.

Trenerzy: Szymon Lesiakowski i Jacek Kałużny

▪ PGE GKS U-11 Parasol Wrocław 3:0
Bramki: Szymon Antczak (as. Kacper Pawłowski), Ksawery Klekociński (as. Alan Siewiera), Tymon Kwaśniewski

Kadra GKS: Michał Górecki – Alan Siewiera, Adam Sęk, Wiktor Paradecki, Karol Kwiatek, Jakub Gołąb, Szymon Antczak, Jakub Marjan, Tymon Kwaśniewski, Ksawery Klekociński, Mateusz Banasiak, Kacper Pawłowski.

▪ Liga Okręgowa Młodzików D2, gr. 6 / 1. kolejka

UKS Piotrcovia  PGE GKS U-11 1:7
Bramki: Mateusz Banasiak (2) (as. Kacper Pawłowski, Nadia Kokocińska,), Dominik Czerwiński (2) (as. Marcel Paprocki, Kacper Pawłowski), Alan Siewiera, Wiktor Chojnicki, gol samobójczy

Kadra GKS: Marcel Paprocki – Hubert Cywiński, Leon Łuszcz, Jakub Marjan, Nadia Kokocińska, Dominik Czerwiński, Wiktor Chojnicki, Kacper Pawłowski, Alan Siewiera, Mateusz Banasiak.

Trenerzy: Szymon Lesiakowski i Radosław Kozoń

▪ Turniej Progress Cup w Kleszczowie z udziałem PGE GKS U-10

Kadra GKS: Tobiasz kwiecień, Ksawery kwiecień, Aleksander kalużny, Filip Jaworski, Wiktor Gorzelski, Julian Kustra, Aaron Wróblewski, Wojciech Irzykowski, Franciszek Baranowicz, Julian Kustra, Antoni Siciński, Kamil Hawrysz.

Trenerzy: Jakub Bednarek i Radosław Drogosz

▪ Dwumecz kontrolny MABO Piotrków Tryb. / Stal Niewiadów PGE GKS U-9

Kadra GKS: Karol Wyszyński, Paweł Paradowski, Jan Rabiej, Hanna Wejman, Izabela Walczak, Piotr Galus, Nikodem Ślisiński, Jonasz Mras, Mieszko Zieliński.

Trenerzy: Radosław Kozoń i Michał Krawczyk

▪ Czarni Rząśnia PGE GKS U-8

Kadra GKS: Filip Czubała, Leon Andrzejewski, Leon Krzesiak, Stanisław Aleksandrowicz, Jan Łopata, Miłosz Niedzielski, Jan Małecki, Oliwier Chudzik, Oskar Duraj, Cezary Pięta, Nataniel Czerwiński, Alan Kukuła, Bartłomiej Krasiński.

Trener: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki

▪ Stal Niewiadów PGE GKS U-7

Kadra GKS: Daniel Wdowiak, Hubert Polakiewicz, Filip Michalak, Leon Szmigielski, Fabian Hoffman, Aleksander Murzyła, Witek Łuszcz, Piotr Szymanek, Fabian Wiśniewski, Tymon Krasoń, Leon Daleszczyk.

Trenerzy: Michał Krawczyk i Marcin Szymak

▪ Hattrick Bełchatów PGE GKS U-6

Trener: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki