MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

#Raport: 27-28 maja

Udostępnij:

Wraz z początkiem nowego tygodnia tradycyjnie sprawdźmy, jak w miniony weekend na boiskach poradziły sobie zespoły Akademii GKS Bełchatów. A doszło do kilku interesujących i ważnych rozstrzygnięć m. in. w rozgrywkach II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy, w której awans do wyższej klasy zapewnili sobie zawodnicy GKS U-15.

Sobotnie granie rozpoczynaliśmy na wyjazdach: w Zgierzu i Opocznie. Juniorzy młodsi, kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa, tym razem w pokonanym polu pozostawili Borutę Zgierz, wygrywając 2:0. Jeszcze efektowniej zaprezentowali się trampkarze rocznika 2008, którzy rozgromili Ceramikę aż 9:0, zapewniając sobie na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu awans do I Ligi Wojewódzkiej C1. Również o godzinie 10:00 swój mecz w Lidze Okręgowej Młodzików D2 rozpoczęli chłopcy z rocznika 2011, lecz tym razem musieli uznać wyższość rówieśników z Lechii Tomaszów Maz. W sobotnie przedpołudnie w Kleszczowie rozpoczął się dwudniowy turniej „Progress Cup”, w którym udział wzięła drużyna GKS U-8, osiągając finalnie miejsce na najniższym stopniu podium! Niedziela była przeplatana skrajnymi emocjami, bowiem o godzinie 15:30 swój mecz w Lidze Makroregionalnej w Olsztynie rozpoczęli zawodnicy GKS U-19, a pół godziny później na boisko nr 3 Miejskiego Centrum Sportu wybiegły rezerwy GKS-u. W pierwszym przypadku naszym juniorom starszym spotkanie kompletnie nie wyszło i ze stolicy Warmii giekaesiacy wracali z zerowym dorobkiem punktowym, bagażem sześciu bramek i czerwoną kartką naszego obrońcy, Dmytro Hrynkiva. W całkowicie odmiennych nastrojach swój mecz kończyli „rezerwiści”, świeżo upieczeni mistrzowie KEEZA Klasy B, którzy rozgromili Mazovię Tomaszów Maz. 15:0. Szerzej o tym meczu przeczytacie TUTAJ. Wyniki i zestawienia pozostałych naszych drużyn poniżej.

▪ KEEZA Klasa B, grupa: Piotrków Tryb. gr. 4 / 17. kolejka

GKS II – Mazovia Tomaszów Maz. 15:0 (4:0)
Bramki: Bartosz Bujalski 18 (k), 32, 45 (as. Bartłomiej Trzeboński), 51 (as. Jan Nowak), 69 (as. Jan Nowak) i 85, Bartłomiej Trzeboński 44 (as. Hubert Berłowski), 49 (as. Damian Michalak), 53 (as. Damian Michalak) i 88 (as. Damian Michalak), Hubert Berłowski 52 (as. Bartosz Bujalski), Oskar Krzywdziński 78 (as. Bartosz Bujalski), Damian Michalak 80 (as. Hubert Berłowski), Julian Grill 81 (as. Bartosz Bujalski), Jan Nowak 90 (as. Damian Michalak)

Skład GKS II: Bartosz Szelong (56. Michał Jajus) – Aleksander Skrobek, Julian Grill, Aleksander Polujanski (61. Krystian Paprocki), Michał Domański – Jan Nowak, Bartosz Bujalski, Damian Michalak, Wiktor Retkiewicz (61. Oskar Krzywdziński) – Hubert Berłowski, Bartłomiej Trzeboński.

Trenerzy: Dawid Ciupiński, Adam Konstańczuk, Zygmunt Łuszcz

 Liga Makroregionalna U-19, gr. 1 / 13. kolejka

Stomil Olsztyn GKS U-19 6:0 (2:0)

Skład GKS: Jarosław Nowak (46. Kacper Foltyn) – Maciej Bartkiewicz, Dima Lutsenko, Dmytro Hrynkiv, Filip Kwiecień – Dominik Kurzydlak (61. Mikołaj Krzysztofik), Grzegorz Tomczyk (61. Eryk Wiśniewski), Dominik Retkiewicz, Wiktor Klauz, Adam Łaski (46. Maksymilian Przebierała) – Hubert Tomaszewski.

Czerwona kartka: Dmytro Hrynkiv 32

Trenerzy: Dawid Ciupiński, Adam Konstańczuk, Zygmunt Łuszcz

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B1 / 27. kolejka

Boruta Zgierz GKS U-17 0:2 (0:0)
Bramki: Artem Syreishchykov 56 (rzut karny), Marcel Sadziński 81 (as. Adrian Golec)

Skład GKS: Oskar Krzywdziński (46. Michał Jajus) – Damian Przybylski, Jakub Krawętek, Filip Kwapiński, Bartosz Stańdo – Aleksy Jóźwik, Artem Syreishchykov, Marcel Sadziński (85. Michał Domański), Mikołaj Błaszczyk (81. Julian Grill), Jan Nowak (46. Adrian Golec) – Dominik Bajurski (70. Aleksander Skrobek).

W 88. minucie meczu Michał Jajus obronił rzut karny.

Trenerzy: Michał Sikorski, Mikołaj Grzelak i Damian Michalak

▪ II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 / 11. kolejka

Ceramika Opoczno GKS U-15 0:9 (0:4)
Bramki: Jonasz Albert 60, 66 i 74, Paweł Follmann 28 i 48, Franciszek Pietrzak 29, Igor Gawin 33, Milan Latocha 37, Filip Dziewięcki 44

Skład GKS: Fryderyk Ochap – Vladyslav Babkov, Jan Gruszka, Mateusz Bystry, Milan Latocha – Franciszek Pietrzak, Patryk Kępiński, Igor Gawin, Jonasz Albert – Paweł Follmann, Kacper Papuga.
Na zmiany wchodzili: Grzybowski, Alan Rosiński, Filip Dziewięcki, Bohdan Babkov, Jakub Szczepaniak, Rafał Matysiak, Tomasz Sujka. 

Trenerzy: Adam Paluszek i Arkadiusz Tomczyk

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C2, gr. 3/ 11. kolejka

BAP Soccer Bełchatów – GKS U-14 2:1 (0:0)
Bramka dla GKS-u: Kacper Kulik 54 (rzut karny)

Skład GKS-u: Szymon Piotrowski – Dawid Krata, Piotr Kuliberda, Patryk Kurowski, Igor Majchrzak – Oskar Ciachorowski, Kacper Woszczyk, Kacper Kulik, Igor Wojtala, Maciej Martyniak – Adrian Szczepanik.
Rezerwowi: Igor Świątek – Sebastian Wolańczyk.

Trenerzy: Jacek Kałużny i Jakub Bednarek

I Liga Wojewódzka Młodzików D1 / 11. kolejka

Stal Niewiadów – GKS U-13 1:3 (0:1)
Bramki dla GKS-u: Bartosz Terkalski 12 (as. Aleksander Kostrzewa), Szymon Piekarski 36 (as. Bartosz Terkalski), Damian Zochniak 43 (as. Filip Motyl)

Kadra GKS: Michał Solecki, Jakub Sobolewski, Miłosz Salon, Bartosz Terkalski, Igor Krakowski, Filip Motyl, Bartosz Krasoń, Tomasz Sobolewski, Aleksander Kostrzewa, Szymon Piekarski, Filip Pitek, Filip Murzyła, Marcin Lis, Patryk Paradowski, Damian Zochniak.

Trenerzy: Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1, gr. 5 / 8. kolejka

GKS U-13 – Włókniarz II Zelów 2:0 (2:0)
Bramki: Jan Kurzawski 59 (as. Michał Solecki), Wojciech Pawłowski 60 (as. Fabian Zawiasa)

Kadra GKS: Michał Solecki, Aleksander Rożentalski, Jan Kurzawski, Jakub Sobolewski, Julian Sidek, Jakub Wróblewski, Dawid Urbaniak, Fabian Zawiasa, Julian Pazera, Mikołaj Kozieł, Mateusz Frąckiewicz, Wojciech Pawłowski, Szymon Wilczopolski.

Trenerzy: Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ Liga Okręgowa Młodzików D2, gr. 5 / 11. kolejka

GKS U-12 – Lechia Tomaszów Maz. 0:2 (0:1)

Kadra GKS: Michał Górecki – Klaudiusz Bartoszewski, Jakub Krawczyk, Dawid Urbaniak, Karol Uchroński, Tymon Olejnik, Oskar Matyśkiewicz, Bruno Janowski, Mikołaj Kozieł, Wiktor Wędzonka, Błażej Szczęsny.

Trenerzy: Szymon Lesiakowski i Jacek Kałużny

▪ Liga Okręgowa Młodzików D2, gr. 6 / 10. kolejka

GKS II U-11 UKS FA Bełchatów 3:0 (3:0)
Bramki: Tymon Kwaśniewski 9 (as. Jakub Marjan), Karol Kwiatek 14 (as. Tymon Kwaśniewski), Alan Siewiera 28 (as. Jakub Gołąb)

Kadra GKS: Wojciech Pawłowski – Jakub Gołąb, Karol Kwiatek, Jakub Marjan, Kacper Pawłowski, Alan Siewiera, Mateusz Sońta, Mateusz Banasiak, Szymon Antczak, Dawid Gaworski, Adam Sęk, Wiktor Paradecki.

Trenerzy: Szymon Lesiakowski i Jacek Kałużny

▪ Liga Okręgowa Młodzików E1, gr. 11 / 7. kolejka

Piotrcovia Piotrków Tryb. GKS U-11

Kadra GKS: Wiktor Chojnicki, Hubert Cywiński, Dominik Czerwiński, Jakub Gołąb, Ksawery Klekociński, Tymon Kwaśniewski, Leon Łuszcz, Jakub Marjan, Kacper Pawełoszek, Oskar Prockiw.

Trenerzy: Szymon Lesiakowski i Radosław Kozoń

▪ Liga Turniejowa „Orlik” E1 gr. 10 / 7. kolejka

GKS U-10 – UKS Gmina Rozprza
Bramki dla GKS-u: Antoni Siciński (4), Aleksander Kałużny (3), Julian Kustra, Kamil Hawrysz, Wiktor Gorzelski, Franciszek Baranowicz

Kadra GKS: Wiktor Gorzelski, Filip Jaworski, Gracjan Zieliński, Aleksander Kałużny, Franciszek Baranowicz, Julian Kustra, Antoni Siciński, Julian Mrugalski, Kamil Hawrysz.

Trenerzy: Jakub Bednarek i Radosław Drogosz

▪ Liga Turniejowa ,,Żak” F1 w Zelowie z udziałem GKS U-9

Kadra GKS: Jan Sobański, Artur Madejak, Nikodem Ślisiński, Filip Marczyk, Piotr Galus, Wiktoria Ostafijczuk.

Trener: Radosław Kozoń i Michał Krawczyk

▪ Turniej „Progress Cup” w Kleszczowie z udziałem GKS U-8

Kadra GKS: Jonasz Mras, Gracjan Ciołek, Jan Łopata, Aleksander Urban, Stanisław Aleksandrowicz, Leon Andrzejewski, Alan Kukuła, Cezary Pięta, Leon Krzesiak, Oliwier Chudzik, Filip Czubała.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki

▪ Liga Turniejowa ,,Żak” F2 w Bełchatowie z udziałem GKS U-8

Kadra GKS: Daniel Wdowiak, Fabian Hoffman, Witold Łuszcz, Milan Dec, Antoni Szczepaniak, Mikołaj Grzejdziak, Filip Michalak, Natan Miłak, Nataniel Czerwiński, Oskar Duraj, Mateusz Fryst, Miłosz Niedzielski, Szymon Grygierzec, Bartosz Bartoszewski, Bartłomiej Krasiński, Antoni Żuberek.

Trener: Michał Krawczyk

▪ Liga Turniejowa „Skrzat” G1, gr. 2 z udziałem GKS U-6

Kadra GKS: Nataniel Czerwiński, Mikołaj Pomorski, Nikodem Maciejewski, Antoni Szczepaniak, Iwo Wawrzyniak, Aron Holak, Aleksander Liwocha, Jacek Udalski, Hanna Sterczyńska, Amelia Kałużna, Maria Rogozińska, Antoni Kałużny, Tymoteusz Foltyn, Tymon Budzyński, Julian Pawlikowski, Jan Wyczachowski.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0