MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Rezerwy ponownie na „piątkę”

Udostępnij:

PGE GKS II Bełchatów w drugim meczu z rzędu strzelił przeciwnikowi pięć bramek. Po sukcesie z Orłem Parzęczew, w środę bełchatowianie pokonali 5:0 (1:0) Concordię Piotrków Tryb. Giekaesiacy zachowują status najskuteczniejszej drużyny w piotrkowskiej KEEZA Klasie Okręgowej.

Do przerwy gospodarze tylko raz trafili do siatki rywala. Uczynił to w 15. minucie Mateusz Kempski po podaniu Jeremiasza Góralczyka. Chwilę później mógł podwyższyć na 2:0, ale niewiele się pomylił posyłając piłkę obok prawego słupka po dokładnym podaniu z prawej strony Bartłomieja Trzebońskiego. Kolejne bramki oglądaliśmy już po zmianie stron. W 58. i 65. minucie na listę strzelców wpisał się ponownie „Kempes”, dzięki czemu skompletował hat-tricka. Uczynił to po raz drugi w tym sezonie. Wcześniej dokonał tego wyczynu na inaugurację sezonu ligowego, w spotkaniu z Astorią Szczerców (relacja LINK).

Po Kempskim tego dnia na listę strzelców wpisali się jeszcze Kacper Sionkowski oraz Damian Michalak. To trafienie było dla „Sionka” nagrodą za jego aktywność w tym spotkaniu, ponieważ wcześniej wielokrotnie szukał swojej szansy i brakowało mu jedynie skuteczności. Za to Michalak mocnym uderzeniem wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Kempskim.

Po rozegraniu siedmiu kolejek KEEZA Klasy Okręgowej zespół rezerw zajmuje trzecie miejsce, mając w dorobku 16 punktów (bramki 31-7). W sobotę (25 września) o godz. 16:00 PGE GKS II zmierzy się z sąsiadem w ligowej tabeli, Szczerbcem Wolbórz. Obie drużyny dzieli punkt.

PGE GKS II Bełchatów – Concordia 1909 Piotrków Tryb. 5:0 (1:0)
Bramki dla GKS: Mateusz Kempski 15., 58. i 65. (as. Jeremiasz Góralczyk, Jakub Miarka, Damian Michalak), Kacper Sionkowski 85. (as. Mateusz Kempski), Damian Michalak 88. (rzut karny)

PGE GKS II: David Poghosyan (76. Oskar Tkaczyński) – Norbert Stefaniak, Stanisław Wenus, Jarosław Trzeboński, Hubert Jakubiec (71. Sebastian Ochocki), Bartłomiej Trzeboński (66. Peter Sobera), Jeremiasz Góralczyk (86. Bartłomiej Tomski), Jakub Miarka, Oskar Przywara (56. Damian Michalak), Mateusz Kempski, Kacper Sionkowski

Trenerzy: Adrian Teodorczyk, Zygmunt Łuszcz, Marcin Sochacki i Krystian Paprocki
Kierownik: Mariusz Filanowski

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0