MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Sparingowe wygrane 2006

Udostępnij:

Bardzo intensywnie wykorzystuje czas pobytu na zgrupowaniu w Opalenicy zespół rocznika 2006 prowadzonego przez duet trenerski Wiesław Siębor – Adam Konstańczuk. W przeciągu czterech dni chłopcy rozegrali cztery gry kontrolne z wielkopolskimi zespołami, wygrywając trzy z nich.

PGE GKS 2006 na początek zgrupowania, w poniedziałek, zagrał z SPN Szamotuły. Wygrał to spotkanie 5:0. Tego dnia dorobkiem strzeleckim podzielili się Adam Łaski (2 gole), Marcel Urbański (2) i Oskar Golec. Dzień później bełchatowianie mierzyli się z poznańską Akademią Piłkarską Reissa. W tej grze musieli już uznać wyższość przeciwnika, przegrywając 1:5. Za to w czwartek 15-latkowie mieli w planie dwa spotkania kontrolne. W pierwszym okazali się lepsi od Kani Gostyń, w drugim Poznańską 13. W obu giekaesiacy strzelali przeciwnikowi po trzy bramki.

Jadąc na to zgrupowanie zakładaliśmy wykorzystać ten czas do maksimum. Zwłaszcza, że pracujemy nad zmianą taktyki i wprowadzamy do swojego sposobu gry nowe rozwiązania. Chcemy jesienią grać piłkę skuteczną i miłą dla oka. W tym tygodniu wynik sparingów był sprawą drugorzędną, ale cieszę się, że udało się wygrać większość z nich. Dodatkowo chłopcy z powodzeniem realizowali zadania, które przed nimi stawialiśmy na te spotkania – opowiada Wiesław Siębor, opiekun rocznika.

W sobotę rocznik 2007 zjeżdża z tygodniowego obozu w Opalenicy. Przed nimi teraz powrót do zajęć na boiskach w Bełchatowie, który 14 sierpnia (godz. 13:00) zwieńczy mecz kontrolny z przygotowującym się do występów w Centralnej Lidze Juniorów, Juventusem Academy Bydgoszcz.

Przypomnijmy, że zespół PGE GKS 2006 to mistrz I Ligi Wojewódzkiej C1 – info TUTAJ.

SPN Szamotuły – PGE GKS 2006 0:5 (0:2)
bramki dla GKS: 3. i 11. Adam Łaski (as. Franciszek Węglewski), 65. i 82. Marcel Urbański (as. Adam Maciński), 85. Oskar Golec (as. Wojciech Sewerynek)

Akademia Piłkarska Reissa Poznań PGE GKS 2006 5:1 (0:1)
Bramki dla GKS: Filip Kwapiński (as. Mikołaj Błaszczyk)

Kania Gostyń PGE GKS 2006 1:3 (1:2)
Bramki dla GKS: 36. Franciszek Węglewski (as. Marcel Urbański), 40. Marcel Urbański, 72. Kamil Marianowski (as. Wojciech Sewerynek)

Skład PGE GKS: Świderski A., Stańdo B., Kwapiński F., Szczepański J., Skrobek A., Błaszczyk M., Eksman A., Marianowski K., Łaski A., Węglewski F., Urbański M. Na zmiany wchodzili Turowiecki F., Nowak J., Sewerynek W., Kaczmarek W.

Poznańska 13 Poznań PGE GKS 2006 0:3 (0:1)
Bramki dla GKS: Adrian Golec (2) (as. Bartosz Pietruszka), Franciszek Kołek (as. Bartosz Pietruszka)

Skład PGE GKS: Jajus M., Domanski M., Przybylski D., Golec O., Kubczak Sz., Kołek F., Maciński A., Nowak J., Pietruszka B., Sewerynek W., Golec A. Na zmiany wchodzili Turowiecki F., Kaczmarek W.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0